·  TEL. 932 251 324 · EMAIL info@voramar.cat
 · 

PROJECTE EDUCATIU

MESTRES I PROFESSORAT DEL CURS


El Quadre de mestres i professors del curs 2017-2018 és el següent:

 -Directora pedagògica: Patrícia Fuster

-Coordinador de Projectes Pedagògics: Pau Batet.

-Coordinador de pastoral i valors: Pep Bou

 

Educació Infantil

Coordinadora:  Bàrbara Ibàñez

P3:  Marta Fornés / Xavier Cuadrench

P4:  Laura Carbó /  Ma Antònia Bretones

P5:  Judith Redondo  /  Marina Tort – Ma Carme Fabregas

Suport / anglès / altres  /  desdoblaments:

Mercè Sempere  /  Bàrbara Ibàñez  /  Carles Prat  /  Marina Tort  /  Ma Carme Fabregas

 

Educació Primària

Cap d’estudis: Ester Forés

Cicle Inicial

Primer:   Marisol Toledo  /  Anna Zurita

Segon:   Toni Mayol  /  Marta Batlle

Suport  /  anglès  /  castellà  /  eduació física / música  /  desdoblaments:

Irene Garcia  /  Carles Prat  /  Patrícia Fuster  /  Anna Zurita  /  Ester Forés  /  Caterina Clos

Coordinador:  Toni Mayol

Cicle Mitjà

Tercer:  Josep Flores  /  Antoni Juanpera

Quart:  Pep Bou /  Laura Gascón

Suport  /  anglès  /  castellà  /  educació física / música  /  desdoblaments: Núria Canet /  Anna Torres  /  Ester Forés / Carles Prat / Caterina Clos

Coordinador:  Josep Flores 

Cicle Superior

Cinquè:  Montse Solé  /  Neus Medina

Sisè:  Lali Serra /  Sònia Castelló

Suport  /  anglès  /  castellà  /  e. Física / música /  desdoblaments:  Toni Torroglosa  / Irene Garcia  /  Ester Forés / Carles Prat  /  Caterina Clos

Coordinadora:  Neus Medina

 

Educació Secundària:

Cap d’estudis: Josep Romero

Caps de departaments: Rosa Llanos (lletres, humanitats i arts) i Gemma Bretones (ciències i tècnica)

Coordinadores de cicle:  Anna Cucurull (1r i 2n d'ESO) i Mirela Domitrovic (3r i 4t d'ESO)

Primer: Jordi Vidal  / Gemma Bretones  /  Lluís Dalmau

Segon:  Anna Cucurull  / Virgínia Marugan  /  Joan Carles Franquet

Tercer: Cesca Blàquez  /  Rosa Llanos  /  Aina Bertran

Quart:  Núria Abad  /  Quim Belsa  /  Mirela Domitrovic

Educació Física, català, història de les reigions, música, educació visual i plàstica, tecnologies i socials: Lluís Dalmau, Dolors Prats, Victòria de Priante, Joan Ibàñez, Josep Romero, Pau Batet

El Gabinet psicopedagògic:

Victòria Pérez - Psicòloga

Anna Pujol -  Psicòloga

Anna Nolla - Psicòloga

Anna Tàpias - Logopeda